v

 

 

ÇİÇEK SÜSLEME MAKİNASI NEDİR ?

Çiçeklerin üzerine istenilen desen, fotoğraf ya da şekli saniyelerle basabilen Çiçek Süsleme makineleri çiçekçilere ve girişimcilere yepyeni bir alan açıyor.


Özellikle gençlerin çok ilgisini çekecek girişimcilere de yeni fırsatlar yaratacak bir makine, İstenilen desen, şekil ya da fotoğrafı canlı ve yapay çiçek üzerine işliyor.


Kullanımı çok pratik. Bilgisayar kullanmasını bilen herkes tarafından kolaylıkla yarım günde öğrenilebiliyor


Laser bilgisayar tarafından Türkiye distribütörlüğü yapılan makine dijital fotoğraf makinası ile çekilmiş ya da internetten alınmış istenilen şekil,desen veya fotoğrafı çiçeklerin üzerine çok kısa sürelerde basıyor.

CE ve FCC gibi uluslararası standartlara sahip ve Türkiye'ye ithali aşamasında TSE'den onayı da alınan makine 2 sene garantili olarak satışa sunuluyor.

Temel olarak bir bilgisayarınız olması halinde makineyle birlikte,desen ve resimlerin basılmasını sağlayan yazıcı kartuş, , 1 adet desen kataloğu, ve gerekli yazılım veriliyor. Kullanımı Çok Basit Bir adet kartuj ile 300 civarında çiçek boyanabiliyor. Kullanım için eğitim süresi bir gün sürse de bilgisayar kullanmayı bilenler için bu süre en fazla yarım güne iniyor.


Çiçeğin yaprağına özel sıvı sürülüyor ve çiçekler için desen seçiliyor ve çiçek makina içindeki özel yuvaya yeleştiriliyor. Kamera kullanılarak resmin çiçek üzerindeki lokasyonu belirleniyor. Boya butonuna basılarak boyama işlemi gerçekleştiriliyor. Son olarak koruyucu sürülerek, çiçek dekorasyonu tamamlanıyor.

Kiralama ve Çalıştırma alanları:
Çiçek süsleme Makineleri için kullanım alanı da oldukça geniş. Özellikle kuaför - güzellik salonları, takı mağazaları, solarıum merkezleri, büyük alışveriş merkezleri, üniversite kampüsleri, turistik bölgeler ve insan trafiğinin yoğun olduğu eğlence mekanları ilginin yoğun olacağı yerler olarak öneriliyor.
Tırnak süsleme Makinelerin'den kiralama usulü ilede kazanç elde etmek mümkün. Aldığınız makinenin içinde sayacı mevcut,istediğiniz bir elemana cihazı bırakıp günler sonra bile uğrasanız kaç adet ne basılmış nezaman basılmış dökümanını alabilmektesiniz.Kesinlikle bu dökümanlar üzerinde kurucu şifresi olmadan değişiklik yapılamamaktadır.

LASER BİLGİSAYAR
Mithatpaşa cad. No:580/A 35280 Mektupçu-İZMİR / TURKEY Tel:0-232-4892541

http://www.laserbilgisayar.com
E-Mail:bilgi@laserbilgisayar.com
MSN: laserbilgisayar_2005@hotmail.com

Site Hosted :: Maintained :: & Designed by -Laser Bilgisayar.com
Copyright (c) 2008. Laser Bilgisayar